HAKKIMIZDA

GÖKBÖRÜ
FIGHT ACADEMY

HAKKIMIZDA

Gökbörü Fight Academy olarak, pek çok spor dalında profesyonel eğitim veriyoruz. Kulübümüz farklı spor disiplinlerinden gelen hem amatör hem de profesyonel sporculara kapılarını açmaktadır. Disiplinin, samimiyetin ve destekleyici tavrın oluşturduğu Gökbörü Fight Academy ruhuyla her geçen gün büyümeye devam ediyor, başarılarımıza yenisini katıyoruz. Her yaştan spor meraklısına ev sahipliği yapmanın ve gün be gün büyüyen bir aile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bostancı ve Altıntepe şubelerimizde tecrübeli eğitmenlerimizin tüm deneyimlerini sizlere aktarıyoruz. Yeni ekipmanlarla döşeli donanımlı salonlarımızda profesyonel gelişime adım atabilir, hâli hazırdaki birikimlerinizi pekiştirme fırsatı bulabilirsiniz. Gökbörü Fight Academy her geçen gün geliştirdiği imkânları, sporculuk ve antrenörlük kariyeri yıllara dayanan kadrosuyla dövüş sporları eğitiminde marka olma iddiasını sürdürmektedir. 

Gökbörü Fight Academy Hangi Branşlarda Eğitim Verir? 

Güç, denge ve teknik bilginin önem arz ettiği savunma sporları disiplinli çalışmayı gerektirir.  Bugüne kadarki başarısını bu üç unsura borçlu olan akademimiz, dünyadaki en zor savunma sporlarının disiplinine ve felsefesine uygun eğitim verir. Akademimizde yer alan dalların her biri, branşında uzman eğitmenler tarafından özel teknikler kullanılarak öğretilir. 

  • Kick Boks 
  • Muay Thai
  • Satranç Boksu
  • MMA (Karma Dövüş Sporu)
  • Fonksiyonel Antrenman 

Zihinsel disiplin, fiziksel mücadele ve kendini koruma bilincini bir arada veren savunma sporlarını sadece teknik düzeyde değil; geleneksel bağına duyduğumuz saygıyla öğretiriz.  Akademimizde kick boks başta olmak üzere yer alan tüm savunma sporları, kişisel antrenörlerin bire bir ilgisiyle kişiye özel ilerleme ön planda tutularak verilmektedir. Bu sayede kendi bedeninizi ve zihninizi tanıyıp sağlam adımlarla ilerleme şansına sahip olabilirsiniz. Milli sporculuk geçmişi olan eğitmenlerimiz, aynı zamanda profesyonel dövüşçülük kariyerine sahiptir. Böylece branşın en iyilerinden spor dalının en ince ayrıntılarını öğrenebilir, profesyonel olma yolunda sağlam bir adım atabilirsiniz. 

Gökbörü Fight Academy Ders Tipleri Nelerdir? 

Emrah Gökbörü’nün kurucusu olduğu akademimiz, Türkiye’nin en yetenekleri ve deneyimli antrenörlerini buluşturmayı başarmıştır. Akademimizde her yaştan sporcunun veya savunma sporlarına ilgi duyan herkesin kişisel rutinine uygun ders programı düzenlenir. 

  • Bire Bir Özel Ders
  • Yetişkin Grup Dersleri
  • Çocuk Grup Dersleri 

Kişiye özel kick boks derslerinde kondisyon, hız, güç, kuvvet, dayanıklılık ve dengeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Eğitmeninizle bire bir gerçekleştireceğiniz antrenmanların içeriğinde gard alma, adım atma türleri, doğru yumruk ve tekme atma, karşı koyma egzersizleri bulunur. Ayrıca bire bir derslerde kum torbası, darbe yastığı, karşılıklı model çalışmaları, antrenman sparing yapma fırsatı bulursunuz. Bu sayede kişisel gelişim süreciniz çok daha hızlı ve etkili olur. Ayrıca iş ve okul rutinize göre dilediğiniz saat aralıklarında özel ders alabilirsiniz. Özel derslerin sonunda size uygun bir antrenman programı hazırlanarak ilerlemeniz takip edilir. 

Gökbörü Fight Academy olarak grup kick boks dersleri de gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz Muay Thai, Boks ve MMA grup eğitimlerine katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftanın üç günü pazartesi, çarşamba ve cuma günleri gerçekleşmektedir. Kick boks ve MMA gruplarına katılmak için haftanın üç günü sabah saatlerini tercih etme imkânınız bulunur. Kick boks grup dersleri akşam saatlerinde de düzenlenmektedir. Boks grup dersleri ise her üç gün, öğle saatinde gerçekleşir. Ayrıca kick boks ve Muay Thai grup derslerinin akşam seansı bulunmaktadır. 

Çocuklar İçin Kick Boks 

Kick boks başta olmak üzere savunma sporları, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri açısından oldukça faydalıdır. Dayanıklılık, hız ve esneklik kazandıran kick boks, çocuklara aynı zamanda hem bireysel hem grup hâlinde hareket etmeyi öğretir. 10-15 yaş arasındaki öğrencilerimize, her birinin fiziksel yeterliliklerini ve yeteneklerini göz önünde bulundurarak egzersiz programları düzenleriz. Çocuklarla çalışmaya yönelik deneyimi bulunan profesyonel antrenörlerimiz, öğrencilerine sadece kick boksu teknik olarak öğretmekle kalmaz; sporcu olmanın gerektirdiği disiplini de aktarır. 

Akademimizde grup çocuk kick boks dersleri, salı ve perşembe günleri saat 18.00 ile 19.00 arasında gerçekleşmektedir. Grup derslerinde en fazla 10-15 öğrenci yer alır. Kick boks, çocuklara hem hareket etme motivasyonu verir hem de enerjilerini doğru noktaya kanalize etmelerini sağlar. 

Gökbörü Fight Academy Ne Kazandırır? 

Genel kanının aksine savunma sporları, karşıdakine zarar vermeden dövüşmeyi temel alır. Savunma sporlarının birçoğu soğukkanlı bir şekilde, odaklanarak zihinsel ve bedensel aktiviteyi birlikte yürütmeyi gerektirir. Gökbörü Fight Academy olarak, Uzak Doğu’dan doğan, merkezinde vücut ve zihin gücü bulunan dövüş sporlarını, felsefesinden ayırmadan öğretiyoruz. Akademimiz, kurulduğu ilk günden itibaren yüklendiği misyonunu değiştirmemiş, savunma sanatlarının felsefesini ve disiplinini aynı çizgide sürdürmeye devam etmiştir. 

Gökbörü Fight Academy, yılların deneyimine sahip eğitmenleri sayesinde her yaştan öğrenciye gelişimin kapısını açar. Akademimiz beden ve zihin farkındalığı, savunma, konsantrasyon, özgüven başta olmak üzere pek çok yeni kazanım elde etmenize ise katkıda bulunur. Gökbörü Fight Academy’nin spor kariyeri zengin eğitmenlerinden yalnızca teknik öğretiler değil, kişisel gelişime dair kazanımlar da elde edebilirsiniz. Cinsiyetiniz, bedensel gelişiminiz, sporcu geçmişiniz fark etmeksizin Gökbörü Fight Club’ta yeni bir dünyaya adım atabilirsiniz. Üstelik bedeninize ve seviyenize göre hazırlanan egzersiz programları sayesinde kolayca gelişim göstermeniz mümkündür. 

Savunma sporlarına adım atmak, bedensel ve zihinsel ilerlemeye odaklanmak için Gökbörü Fight Academy doğru adres! Siz de deneyimli kişisel antrenörler eşliğinde dövüş sanatlarını bir bütün olarak öğrenmek isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Videoyu oynat